راهنمای خرید سیسمونی

 

راهنمای خرید

 

ثبت سفارش

 

ثبت سفارش در نورونیک به صورت آنلاین است و فروشگاه حضوری نداریم.

تمام مشتریان عزیزم میتوانند بدون نیاز به ثبت نام در سایت محصول مورد نظر خود را سفارش داده و پروسه تحویل گرفتن آن را پیگیری کند.

رنگبندی و سایزبندی محصولات با هم متفائت است که میتوانید طبق سلیقه و نیاز خود آن را انتخاب کنید.

در نورونیک میتوانید به صورت تک محصول یا چند محصولی خرید خود را ثبت کنید.

در صورت سوال و یا مشاوره با واحد پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

 

مراحل ارسال سفارش

 

احتراما به استحضار مشتریان عزیز میرسانیم نحوه ارسال مجموعه نورونیک از طریق اداره پست بوده و برای مرسولات مشهد بین 2 تا 3 روز و برای  شهرستان بین 3 تا 5 روز کاری قابل ارسال میباشد .

ضمناً برای مشتریان عزیز که در مشهد می باشند امکان ارسال کالا با پیک نیز امکان پذیر بوده و با شماره تماس پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

مطالعه قوانین ارسال

 

مراحل پرداخت

 

شیوه پرداخت در وب سایت نی نی روز ایران برای مشتریان عزیز از طریق درگاه امن بین بانکی زرین پال بوده و تمامی تراکنش ها از طریق سیستم شاپرک قابل رسیدگی بوده . و هیچگونه نگرانی برای مشتریان عزیز جهت پرداخت در سایت وجود ندارد.

 

شرایط و قوانین بازگرداندن محصول

 

نورونیکی عزیزم قبل از هر اقدامی برای بازگشت کالا با شماره تماس موجود در قسمت پشتیبانی سایت تماس بگیرید و از ارسال بدون هماهنگی جدا خودداری فرمایید.

 

  • اجازه ویرایش پس از ثبت نهایی سفارش را نخواهید داشت، بنابراین در خرید و نهایی کردن سبد خرید خود دقت لازم را داشته باشید.

عودت کالا به دلیل نبود جدول سایز مورد پذیرش نیست. در صفحه محصولات جدول راهنمای سایز درج گردیده و در صورت عدم وجود این جدول با بخش پشتیبانی 09921441302 تماس حاصل فرمایید.

  • عودت کالا در یک سفارش با رعایت قوانین مندرج در این صفحه، تنها یکبار امکان پذیر بوده، بنابراین در انتخاب مجدد محصول جایگزین خود دقت داشته باشید (در این زمینه می‌توانید از راهنمایی تلفنی بخش پشتیبانی استفاده نمایید.
  • عودت کالای حمام به دلیل موارد بهداشتی  مورد قبول نیست لطفا در انتخاب سایز و رنگبندی دقت کنید.